Bugatti

Bugatti: „The European Brand.“

Německá značka Bugatti je módou pro muže téměř všech věkových kategorií. Hlavní důraz klade na rozmanitost, pocit radosti ze života, pravidelné inovace a hlavně tradici, která se v jejím případě počítá již od roku 1978. Tyto hodnoty dohromady značka Bugatti vnímá jako mentalitu a tvář Evropy. Pokud tedy milujete mezinárodní vlivy, máte rádi, inovace a přitom ctíte tradice, tak Bugatti je tou správnou módní značkou pro vás!

    

Buggati představuje kvalitní a elegantní oblečení pro volný čas i obchodní jednání, podtrhuje osobnost nositele a jeho životní styl.Oblečení Bugatti se vyrábí ve třech ucelených řadách – Bugatti Business, Bugatti Casual a Bugatti Dynamic. Oděvy v jednotlivých řadách se dají dle libosti volně kombinovat. Vyznačují se vysokou kvalitou zpracování, pohodlnými střihy a příjemnými materiály. Vybírat můžete z klasických obleků laděných do sportovního stylu, modelů s jemným proužkem či kárem. Za zmínku určitě stojí pláště a bundy z funkčních materiálů jako např. Gore-Tex, nebo oděvy se speciální nano povrchovou úpravou s vyšší odolností proti znečištění. Kabáty, sportovně laděné i kožené bundy vyrobené s použitím těch nejmodernějších technologií patří dlouhodobě k nejžádanějším artiklům.

    

Bugatti to není jen značka, Bugatti je značka pro životní styl!

www.bugatti-fashion.com

 

 

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Další informace