Pracovní pozice

Asistent/ka společnosti (Nisa LB)

Pro prodejnu s pánskou módou v obchodním centru Nisa Liberec hledáme zkušenou/ného kandidátku/ta na pozici Asistent/ka prodeje (Nisa LB).

Náplň práce

  • prodej zboží a aktivní komunikace se zákazníky,
  • obsluha pokladního systému a platebního terminálu,
  • prezentace zboží v prodejně a styling figurín,
  • základní administrativní práce na PC.

Požadujeme

  • ukončené SŠ vzdělání a praxi v oblasti prodeje pánské (ev. dámské) konfekce,
  • reprezentativní, dynamickou a pozitivní osobnost,
  • velmi dobré komunikační schopnosti a silnou orientaci na zákazníka,
  • empatický přístup a cit pro módu,
  • znalost materiálů, střihů a módních trendů,
  • kreativní myšlení, loajalitu, týmového ducha a pracovitost,
  • motivaci a chuť učit se,
  • znalost práce na PC.

Nabízíme

  • zajímavou práci v prostředí s širší nabídkou kvalitních zahraničních značek,
  • motivující finanční ohodnocení,
  • školení v oblasti profesionálního prodeje,
  • stabilní zázemí prosperují společnosti.

Místo práce: Liberec, termín nástupu ihned.

Pokud vás nabídka zaujala a splňujete požadavky, zašlete nám svůj profesní životopis, včetně fotografie na e-mailovou adresu info(zavinac)luggi(tecka)cz, do předmětu e-mailu uveďte název pracovní pozice: Asistent/ka společnosti, administrativní pracovník/nice (Nisa LB).

Předem děkujeme všem zájemcům. Odpovíme jen těm, kteří splní naše kritéria. Více informací o společnosti a prodejnách LUGGI i nabízeném sortimentu naleznete na www.luggi.cz.

the best replica watches