Pracovní pozice

Asistent/ka společnosti (Praha)

Pro pražskou centrálu společnosti LUŽAMI, s.r.o., která je provozovatelem obchodů LUGGI MEN'S a LUGGI WOMEN'S hledáme zkušenou/ného kandidátku/ta na pozici: Asistent/ka společnosti, administrativní pracovník/nice (Praha).

Náplň práce

  • zajištění chodu kanceláře,
  • organizace a denní agenda jednatele společnosti,
  • spolupráce s kolegy z ostatních oddělení,
  • vyřizování požadavků, e-mailů, faxů a telefonních hovorů,
  • komunikace s celou sítí prodejen, zástupci obchodních center,
  • komunikace s dodavateli ohledně plateb,
  • zpracování bankovních operací, párování plateb,
  • vedení agendy pohledávek,
  • zpracování administrativy a pošty,
  • práce s interními systémy,
  • příprava reportů a shrnutí,
  • kontrola správnosti dokumentů atd.
  • Požadujeme
  • minimálně SŠ vzdělání ekonomického směru,
  • prokazatelnou praxi na obdobné – asistentské pozici,
  • základní znalost účetnictví,
  • komunikativní znalost anglického jazyka,
  • přesnost, pečlivost, pozornost a vysokou orientaci na detail,
  • samostatnost a spolehlivost,
  • výbornou týmovou spolupráci a komunikační dovednosti,
  • znalost práce MS Office (Excel, Word, PowerPoint),
  • schopnost hledat vylepšení procesů a zvýšení efektivnosti svěřených úkolů a činností,
  • proaktivní přístup a ochotu učit se novým věcem.

Nabízíme

  • rozmanitou práci v prostředí s širší nabídkou kvalitních zahraničních značek,
  • motivující finanční ohodnocení,
  • práci v malém kolektivu,
  • stabilní zázemí prosperují společnosti.

Místo práce: Praha – Horní Počernice, termín nástupu ihned.

Pokud vás nabídka zaujala a splňujete požadavky, zašlete nám svůj profesní životopis, včetně fotografie na e-mailovou adresu marketing(zavinac)luggi(tecka)cz, do předmětu e-mailu uveďte název pracovní pozice: Asistent/ka společnosti, administrativní pracovník/nice (Praha). Předem děkujeme všem zájemcům. Odpovíme jen těm, kteří splní naše kritéria. Více informací o společnosti a prodejnách LUGGI i nabízeném sortimentu naleznete na www.luggi.cz.