Obuv Luggi – novinka letní sezony

Obuv Luggi – novinka letní sezony

V těchto dnech do prodejen LUGGI MEN'S přicházejí první vzorky obuvi značky LUGGI. Při jejich zpracování byl kladen důraz na nadčasovost, jednoduchost a čistotu provedení. K výrobě byla použita italská vysoce kvalitní hovězí useň. Pozornost upoutají překvapivé detaily – prošívání, perforování či proplétání. Zatím se jedná o obuv vhodnou spíše pro formálnější příležitosti, tedy určenou k nošení do společnosti nebo do zaměstnání. Obuv má elegantní tvar s mírně protaženou špičkou a je dostupná pouze v černé barvě.

Při výrobě bylo zohledněno i velmi časté přání zákazníků, aby podešev byla raději z odolného pryžového materiálu místo podešve kožené, jež je velmi náchylná na oděrky a poškrábání a v dešti či vlhku okamžitě nasákne vodou. Ucelená řada obuvi (formální i casual) se v obchodech objeví spolu s podzimní kolekcí pánského oblečení, na které jak barevností, tak i tvarovým zpracováním úzce navazuje.

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Další informace