Stylové kalhoty chinos

Stylové kalhoty chinos

Neformální, ale přesto velmi vkusné jsou bavlněné kalhoty chinos, které se hodí pro ty situace, kdy džíny jsou nedostatečné a oblekové kalhoty jsou zbytečně moc. Ve variantě casual jsou vhodné na procházky, ve střihu slim fit pak společně se sakem vykouzlí krásnou siluetu vhodnou i na neformální jednání. Pro stylovější look se ohrnují u kotníků a jejich nespornou výhodou je, že se dají rozmanitě kombinovat.

A čím se takové kalhoty chinos vyznačují? Především střihem kapes. Džíny a ostatní tzv. „five pocket trousers“ mají přední kapsy hluboce vykrojené a zadní našité, zatímco chinos se v tomto směru více podobají kalhotám k obleku. Přední kapsy jsou na straně buďto zcela rovné nebo jen lehce vykrojené (ruce se do nich vsouvají ze stran místo se shora) a pokud stojíte rovně, tak kapsy nejsou téměř vidět. Zadní kapsy nejsou našité, nýbrž všité (lištové) a jsou buďto otevřené nebo s knoflíkem. Už máte své stylové kalhoty chinos? Ne? Tak teď je poslední možnost si je pořídit s 50% slevou.

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Další informace