Trendy

Dámská móda a 10 hlavních trendů

Nové barvy, nové střihy, materiály i vzory... Jarní kolekce značek Betty Barclay, Gerry Weber, Taifun, Gil Bret i Vera Mont již přicházejí do našich prodejen. Víte na co se při výběru zaměřit a co by vám nemělo v šatníku chybět? Načerpejte inspiraci a udělejte si radost alespoň jedním kouskem, který vás nejvíce osloví.

Asymetrické střihy

Sukně, halenky či šaty s netradičním detailem, a to buď v podobě asymetrického dílu, nečekaného průstřihu či dramatického efektu nařasení.

Transparentní materiály

Lehké, jemné a průsvitné, decentně odhalující vaši postavu. Sukně, šaty a blůzky ze vzdušných materiálů jsou klíčovým prvkem této sezony.

Geometrické vzory

Optické iluze, výrazné motivy, černá v kombinaci s kontrastní bílou. Monochromatická barevnost, avšak s pořádnou dávkou napětí a dramatičnosti.

Pop art

Inspirace moderním uměním a důraz na výrazné barvy či vzory.

Příliv květů

Romantické květinové vzory se pomalu stávají stálicí jarní a letní sezony. Tento nejženštější trend nejlépe funguje na šatech z jemných šifonových materiálů, organze a krajce.

Něžné pastely

Jemné pastelové tóny, které zjemňují ostrost a přímočarost dokonalých střihů.

Kombinace matu a lesku

Kontrasty dvou světů, přítomnosti a budoucnosti, tak by se dal nazvat směr, který si pohrává s matnými a lesklými plochami. A nemusí jít o hru velikých ploch, mnohem dramatičtěji působí jemné, avšak nečekané detaily v podobě kapes či ozdobného lemování.

Sportovní ladění

V letošním roce (možná i díky olympiádě) je jedním z nejpopulárnějších prvků právě inspirace sportem. Lze ji spatřit v kombinacích sportovních bund s hedvábnými sukněmi, krajkovými šaty, ale také v netradičním propojení sportovních a „luxusnějších“ materiálů.

Midi sukně

Sukně a šaty v prodloužené délce sahající pod kolena, případně do poloviny lýtek, lichotivě prodlouží postavu a vypadají až neskutečně elegantně.

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Další informace