Trendy

Nadčasová klasika - Smoking

Smoking jsmoking LUGGIe nepostradatelným oděvem pro významnější večerní události. Existuje v mnoha variantách provedení, vždy však musí plnit svoje základní poslání – dokonale reprezentovat svého majitele. Nezbytný je pro smoking prvotřídní materiál, perfektní zpracování a bezchybné padnutí. Smoking by měl nositeli dodat šarm, podpořit jeho osobitost a celkově dodat důstojnost. Pokud ho však používáte jen zřídka, řekněme jednou až dvakrát do roka, vystačíte si se základním setem – sako, kalhoty, košile a doplňky. V případě častějších příležitostí, zvláště když se pohybujete na akcích sledovaných veřejností a médii, budete potřebovat více alternativ. Byť se to na první pohled nezdá, tak i nošení smokingu může být kreativní záležitostí, a to díky doplňkům. Velmi sledovaná je obuv, vhodně zvolený motýlek, elegantní či tvarově zajímavé manžetové knoflíčky, vesta či smokingový pás. Na opasek ke smokingu však zcela zapomeňte! Kalhoty musí dokonale sedět a samy bezchybně držet v pase.

Pro smoking jsou charakteristické klopy saka z kontrastního lesklého materiálu – saténu či hedvábí. Kalhoty nejčastěji bývají s jedním lampasem po stranách a bez záložek. Typická je i smokingová košile se skrytou knoflíkovou lištou. Pokud jsou knoflíčky odhalené, pak by měly být ozdobné, např. perleťové. Vesta a smokingový pás nejsou nutností, ale mohou smoking příjemně oživit. Pás se volí černý, nebo červený, záhyby na pásu se dávají vždy směrem nahoru.

Nošení smokingu vyžaduje určitou zkušenost, pokud s ním začínáte, spolehněte se raději na osvědčené postupy a s kreativitou to raději nepřehánějte. S výběrem smokingu, především vhodné velikosti a odpovídajících doplňků vám ochotně pomůže personál v našich prodejnách. V případě, že se na nás obrátíte s jakýmkoli dotazem, budeme se vám ho snažit co nejlépe a nejrychleji zodpovědět.

Přejeme vám úspěšnou společenskou sezonu!

 

 

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Další informace