Trendy

Pólotrička: Víte, jaká se právě nosí?

Pólotrička jsou velmi diskutovanou, ale i velmi oblíbenou stálicí pánských šatníků. Jejich střih se nijak radikálně nemění. To se však nedá říci o materiálu a už vůbec ne o barevných variantách a vzorech. Trička s límečkem jsou v letošní sezoně opět ve středu zájmu. Zcela oprávněně. Jejich neoddiskutovatelnou výhodou je, že vypadají sportovně a zároveň elegantně. Všeobecně je nyní v kurzu abstrakce a geometrie. V kvalitním tričku na sebe upoutáte pozornost, ať už je v černobílém pojetí nebo ve velmi jasných barevných odstínech. Nutné je jen respektovat příležitost, na kterou se právě chystáte.

Do práce...

Těžkým oblekem z polyesteru v letních vedrech na nikoho dojem neuděláte. Jestliže nemusíte chodit do práce oblečeni v klasickém formálním obleku, investujte raději do kvalitních bavlněných či lněných kalhot. V kombinaci s jednobarevným pólotričkem budete působit svěže a přitom nijak vulgárně.

Do města...

Pólotrička jsou ideální variantou na běžné pochůzky po městě. V kombinaci s džínami nebo plátěnými kalhotami získáte velmi pohodlný outfit.

Na golf...

Tričko s límečkem je na golfovém hřišti podmínkou. 

Na jachtu...

Vyšší společenská úroveň opět vyžaduje límeček. Vybírejte modely v barevné kombinaci tmavě modrá, bílá, červená, ideálně s proužky. Pohodový námořnický look využijete také na dovolenou, případně večerní posezení u řeky, třeba jen tak u sklenky vína.

Na pohodu...

Pólotričko je zcela běžné na neformálním večírku, na sportovní akci, na přátelském setkání. Dokonce je už dnes přípustné i v méně formální restauraci či v hotelu.

Kvalita na prvním místě

To co dělá z pólotrička opravdovou ikonu pánských šatníků, je vysoká kvalita zpracování, řešení detailů a prvotřídní materiál. Mezi špičku patří egyptská bavlna s extra dlouhým vláknem a vynikající odolností. Ta je považována za vůbec nejlepší bavlnu na světě. Vlákno díky pečlivému zpracování, spřádání a mercerování získává hedvábný lesk a jemný omak. Oděvy vyrobené z egyptské bavlny se velmi dobře nosí a po dlouhou dobu si uchovávají svůj původní tvar.

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Další informace