Trendy

Etiketa: Šedý oblek! Víte, jak na něj?

Nošení obleků je v oblasti módy velmi diskutovaným tématem. Někteří volí jednoduchost, někteří rádi experimentují, jiní často, ač nesprávně, volí lesk. Jak je to ale správně podle etikety?

Šedý oblek, v jakýchkoliv odstínech, je vhodný jako vycházkový, denní/odpolední. Etiketa pánského oblékání předepisuje jeho nošení do 18 hodiny a zařazuje ho spíše do neformálního stylu. 

Rozhodnete-li pro denní eleganci a odhodláte se ke koupi šedého obleku, měli byste se řídit jednoduchými pravidly výběru. V teplých letních měsících byste určitě měli volit světlejší odstíny, v zimním období se doporučují spíše odstíny tmavší. Košile by měla být jednobarevná, decentní. Dalšími barevnými alternativami mohou být také obleky v béžové a světle modré barvě. 

Celý outfit pak vylepšíte, když přidáte kapesníček a kravatu v jemných pastelových odstínech. S obuví je to v tomto případě velmi jednoduché - zvolit můžete jak klasické černé. tak trendy hnědé (světlé i tmavé).

 

  

 

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Další informace