legit essay writing services dissertation writing help do my assignment singapore homework help tutankhamun term papers interpretation help writing business plans business emergency plan scholarship essays for college writing my school literature review on water pollution

Pracovní pozice

Asistent/ka společnosti (Nisa LB)

Pro prodejnu s pánskou módou v obchodním centru Nisa Liberec hledáme zkušenou/ného kandidátku/ta na pozici Asistent/ka prodeje (Nisa LB).

Náplň práce

  • prodej zboží a aktivní komunikace se zákazníky,
  • obsluha pokladního systému a platebního terminálu,
  • prezentace zboží v prodejně a styling figurín,
  • základní administrativní práce na PC.

Požadujeme

  • ukončené SŠ vzdělání a praxi v oblasti prodeje pánské (ev. dámské) konfekce,
  • reprezentativní, dynamickou a pozitivní osobnost,
  • velmi dobré komunikační schopnosti a silnou orientaci na zákazníka,
  • empatický přístup a cit pro módu,
  • znalost materiálů, střihů a módních trendů,
  • kreativní myšlení, loajalitu, týmového ducha a pracovitost,
  • motivaci a chuť učit se,
  • znalost práce na PC.

Nabízíme

  • zajímavou práci v prostředí s širší nabídkou kvalitních zahraničních značek,
  • motivující finanční ohodnocení,
  • školení v oblasti profesionálního prodeje,
  • stabilní zázemí prosperují společnosti.

Místo práce: Liberec, termín nástupu ihned.

Pokud vás nabídka zaujala a splňujete požadavky, zašlete nám svůj profesní životopis, včetně fotografie na e-mailovou adresu info(zavinac)luggi(tecka)cz, do předmětu e-mailu uveďte název pracovní pozice: Asistent/ka společnosti, administrativní pracovník/nice (Nisa LB).

Předem děkujeme všem zájemcům. Odpovíme jen těm, kteří splní naše kritéria. Více informací o společnosti a prodejnách LUGGI i nabízeném sortimentu naleznete na www.luggi.cz.