Dárkové poukazy

Chcete udělat radost svým blízkým?

Pak dárkové poukazy v hodnotách 1000 či 500 Kč na nákup kvalitního značkového zboží a módních doplňků jsou pro vás tím nejvhodnějším řešením. Poukazy je možné zakoupit v kterékoli z našich prodejen. Elegantní dárkové poukazy jsou vytištěné na luxusním papíře s metalickým efektem a lze je uplatnit v kterékoli prodejně provozované společností LUŽAMI, s.r.o. Platnost všech poukazů je 12 měsíců od data jejich vydání. K úhradě nákupu lze použít libovolné množství poukazů. Poukazy nelze směnit za hotovost.

Je-li hodnota zakoupeného zboží nižší než nominální hodnota uvedená na poukazu, rozdílná hodnota se nevrací. Je-li hodnota zakoupeného zboží vyšší než nominální hodnota uvedená na poukazu, rozdílnou částku je třeba doplatit. Poukazy je možné použít k nákupu zboží ve speciálních slevách a nabídkách. Při větším odběru dárkových poukazů (nad 100 tis. Kč) nabízíme individuální slevy. V případě zájmu zajistíme i vytištění loga vaší společnosti na objednanou edici poukazů.

     

 

 

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Další informace
the best replica watches